HOME  | PSI  | FENY  | ŠTĚŇATA  | ODCHOVY  | GALERIE  | ZAJÍMAVOSTI  | KONTAKT

 

 

V současné době nemáme štěňátka.

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACE PRO BUDOUCÍ MAJITELE NAŠICH ŠTĚŇÁTEK


     Budoucí rodiče našich štěňátek pečlivě vybíráme. Vždy hledáme zdravé jedince, kteří jsou zdravotně testování a mimo jiné mají i výborný exteriér, rodokmen a povahu. Psi i štěňátka s námi vyrůstají a žijí v domě uprostřed veškerého dění. Díky tomu jsou zvyklí na běžný domácí ruch a přítomnost lidí i jiných zvířat. Štěňátko od nás odchází nejdříve v 50 dnech svého života. S sebou dostane očkovací průkaz, kupní smlouvu, "manuál“ a startovací balíček do začátku. Průkaz původu bude zaslán novému majiteli hned, jakmile dorazí z plemenné knihy.
Nejen rodiče, ale budoucí majitele pečlivě vybíráme. Je naší prioritou, aby se štěňátka dostala do těch nejlepších rukou, kde budou právoplatnými členy rodiny a bude o ně dobře postaráno po celý jejich život. S novými majiteli chceme zůstat nadále v kontaktu. Je pro nás důležité vědět, jak náš odchov roste a jak se nám naše chovatelská práce daří. Po celou dobu vám budeme k dispozici a zodpovíme rádi jakýkoliv váš dotaz a s čímkoliv vám pomůžeme.
     Pokud jste se rozhodli, že chcete štěňátko od nás, bude nutná jeho rezervace. V prvé řadě nám napište email, ve kterém se krátce představíte. Napište nám, o jaké štěňátko máte zájem a co od něj očekáváte. Chcete štěně na výstavy, chov, sport či jen milého společníka do rodiny? Všechny tyto informace hrají roli. Dalším krokem bude návštěva v naší chovatelské stanici, abychom se navzájem poznali a zodpověděli vám vše, co vás zajímá. Pokud se domluvíme a Vy si budete jisti, že naše štěňátko chcete, bude potřeba zaplatit rezervační poplatek. Rezervační poplatek představuje jistotu pro obě strany. My si budeme jisti, že nám štěňátko před odběrem neodřeknete a vy, že ho nikomu jinému nenabídneme ani neprodáme.